Postaw na jakość

Na rynku systemów służących do produkcji moskitier ramkowych można znaleźć szereg tanich, nierzadko giętych na zimno profili, nie posiadają one jednak odpowiedniej sztywności, pozwalającej na zabezpieczenie przed insektami naprawdę dużych przeszkleń.

W dzisiejszym artykule pragniemy zwrócić Państwa uwagę na produkty, które pomimo, że od lat oferowane są w atrakcyjnej cenie, nie zostały jednak „odchudzone” z aluminium, w związku z czym cechują się bezkonkurencyjną sztywnością.

Moskitiera drzwiowa Vegas Mosquito

Moskitiera drzwiowa Vegas Mosquito to propozycja dla wszystkich, którzy szukają skutecznego rozwiązania na drzwi przeciwko owadom w sezonie ich występowania. Szczególną zaletą moskitiery drzwiowej Vegas Mosquito jest jej estetyczny wygląd oraz wysoka sztywność i odporność ramy na wyginanie pomimo płaskiej konstrukcji profili.

Konstrukcja ramki moskitiery drzwiowej Vegas Mosquito opiera się o system narożników wewnętrznych, które pozwalają w estetyczny sposób (poprzez zaciskanie) łączyć zacięte pod kątem profile tak, że miejsce ich styku pozostaje praktycznie niewidoczne. Moskitiera drzwiowa Vegas Mosquito wyposażona została ponadto w profil rozporowy ukształtowany tak, że jego wewnętrzna część tworzy wygodny uchwyt do otwierania i zamykania moskitiery.

W ramach systemu dostępna jest także funkcjonalna, kompaktowa zaciskarka, ułatwiającą pracę z profilami moskitiery drzwiowej Vegas Mosquito.

Moskitiera okienna Vegas Mosquito

Moskitiera okienna Vegas Mosquito to propozycja dla wszystkich, którzy szukają skutecznego rozwiązania na okno przeciwko owadom w sezonie ich występowania. Konstrukcja ramki moskitiery ramkowej na okno opiera się o system narożników zewnętrznych lub wewnętrznych.

Szczególnymi zaletami moskitiery okiennej Vegas Mosquito są jej estetyczny wygląd, sztywność oraz możliwość zastosowania dodatkowego uszczelnienia między ramką moskitiery a ramą okna. Zastosowanie dodatkowego uszczelnienia między ramką moskitiery a ramą okna niweluje szczeliny będące efektem działania temperatur, niedokładnego montażu lub błędu popełnionego w fazie produkcyjnej.

Kształt profilu umożliwia swobodne zastosowanie go w przypadku okien półzlicowanych. Sztywność profilu umożliwia wykonanie moskitier o powierzchni do 2 m². Wykonanie profilu z aluminium ciągnionego sprawia, że mocowanie blaszek montażowych wkrętami jest o wiele efektywniejsze z uwagi na charakter materiału z którego wykonany jest profil.

Mocowanie siatki w profilu nie sprawia montażystom trudności, a dłużyca 6 m minimalizuje ewentualny odpad poprodukcyjny. Maksymalna powierzchnia moskitiery (wartość przybliżona): 2 m²

Kolorystyka profili moskitiery ramkowej

Dostępne kolory: biel lakierowana (aluminium), brąz lakierowany (aluminium). Dostępne okleiny drewnopodobne: mahoń, złoty dąb, dąb bagienny, orzech oraz sosna (aluminium).

Skontaktuj się ze swoim handlowcem

Polska – Region południowy
Anna Kowalska

tel. +48 538 890 560
e-mail: annakowalska@hosten.pl

Polska – Region zachodni
Anna Skrzypek

tel. +48 532 549 120
e-mail: annaskrzypek@hosten.pl

Polska – Region wschodni
Aleksandra Janicka

tel. +48 513 337 665
e-mail: aleksandrajanicka@hosten.pl